Hakkımızda

SpyBubble Yazılımı, cep telefonu dinleme ve takip sistemleri konusunda dünya çapında çok büyük bir yer edinmiş ve kullanıcılarına en iyi hizmeti verebilmek doğrultusunda var gücüyle çalışan bir firmadır.

SpyBubble’ın ana merkezi Amerika’da bulunmakta ve bu nedenle kullanıcılarıyla birebir ya da telefon üzerinden irtibat kurma şansı bulunmamaktadır. Ancak dünya da hızla gelişen internet kullanımı nedeniyle, tüm hizmet ve teknik desteği internet üzerinden sorunsuz ve hızlı bir şekilde verebilme kapasitesine sahiptir.

SpyBubble Firmasının merkezi yurtdışında olmasına rağmen, tüm dünya ülkelerinde tanıtıcı bayileri bulunmakta ve bu bayiler aracılığı ile sesini tüm dünyaya rahatça duyurabilmektedir.

Bizler ise ceptelefonudinlemeprogrami.com site sahipleri olarak SpyBubble firması ile ortaklaşa çalışmakta ve SpyBubble programını Türkiye kullanıcılarına tanıtmak, satın alma öncesi tüm soruları mümkün olduğunca detaylı bir şekilde yanıtlamak için hizmet vermekteyiz. Amacımız, dürüstlük ve doğruluk prensiplerine dayanarak, insanları yanlış yönlendirmeden, elimizden geldiği kadar satın alma öncesinde sorularınızı yanıtlamaktır. Görevimiz dahilinde tüm sorularınızı bize yazmaktan ve danışmaktan çekinmeyiniz.

Ancak satın alma sonrasında, tüm hizmet ve teknik destek SpyBubble firması tarafından İngilizce olarak verilecektir. Farklı dil desteği de bulunmasına rağmen Türkçe Teknik Destek hattı henüz kurulmamıştır. Ancak, çok detaylı bir İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmeden, basit bir İngilizce ile sorununuzu paylaştığınızda en kısa sürede çözüme ulaştırılacak, çözüm üretilemeyen durumlarda, eksiksiz para iadesi talebinde bulunma şansını da elinizde bulundurmuş olacaksınız.

Tüm bu nedenlere dayanarak belirtmek isteriz ki; bizler, teknik destek anlamında yardımcı olabilecek bir merci değiliz. Görevimiz, daha öncede belirtmiş olduğumuz gibi, satın alma öncesi soruları yanıtlamak ve akıldaki soruları ortadan kaldırmaktır.

Ancak tüm bunlara rağmen, SpyBubble programının dünya ve Türkiye üzerinde yanlış tanınmaması, inceleme yapmadan satın alan kullanıcıların mağdur olmaması amacı ile, görevimizin dışına da çıkarak, elimizden geldiği kadar yardımcı olmak için çaba sarf etmekteyiz. Bu nedenle sorularınızı bize iletmekten çekinmeyiniz.

 

İlginize teşekkür ederiz….