Nasıl Çalışır ?

SpyBubble Cep Telefonu İzleme Programı Nasıl Çalışır?

Bu bölümümüzde SpyBubble Yazılımının nasıl çalıştığı ve özellikleri konusunda sizleri bilgilendirmeye çalışacağız..

SpyBubble Programı daha önce de söylediğimiz gibi hedef telefon üzerinde herhangi bir sinyal ya da uyarı vermeden sessiz bir şekilde çalışan cep telefonu takip ve dinleme programıdır.

SpyBubble programını satın aldıktan sonra yapmanız gereken şey takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna programı yüklemek ve programı uzaktan kontrol edebilmek için bir yönetici numarası belirlemek. Çoğu kullanıcı yönetici numara olarak kendi şahsi telefonlarını tanımlamaktadır..

Bu yönetici numara sayesinde kısa ve basit SMS komutları ile takip ettiğiniz telefon üzerindeki SpyBubble programının özelliklerini kolaylıkla ve farkettirmeden düzenleyebilirsiniz. Ör: Gelen ve Giden Arama takibi özelliğini tek bir SMS komutu ile açıp kapatabilirsiniz.

Cep Telefonu Dinleme Özelliği:

Cep telefonu dinleme özelliğinde ise dilerseniz anında telefon konuşmasına 3. kişi olarak dahil olabilirsiniz. Ancak uygun değil ve bunun için müsait değilseniz SpyBubble’a telefon konuşmasını kaydedip hesabınıza aktarması için de komut verebilirsiniz.

Peki ama şüphelendiğiniz kişinin ne zamanlarda görüşme yaptığını nereden bileceksiniz.?? Bu anda da yine SpyBubble’ın önemli bir özelliği devreye giriyor.

Programa özellikle takip etmek istediğiniz bir veya birkaç numara girebilirsiniz. Hedef telefon bu numaralardan birisiyle görüşmeye başladığı anda SpyBubble sizi anında bilgilendirir ve siz de hemen dinleme özelliğini devreye sokup konuşmalara dahil olabilirsiniz…

Ortam Dinleme Özelliği:

Ortam dinleme özelliğinde ise aynı telefon dinleme özelliğinde olduğu gibi dilerseniz o anda ortama bağlanıp konuşulanları dinleyebilir, ya da SpyBubble’ın konuşmayı kaydedip hesabınıza aktarmasını sağlayabilirsiniz.

 

SpyBubble Programı’nın çalışma mantığı her zaman aynı kalmakta fakat arayüz ve kullanım olarak her bir işletim sistemine göre farklılıklar gösterebilmektedir.  Kullanıcılarımızın bu konularda da sıkıntı yaşamamaları için her bir işletim sistemine göre ayrı ayrı bilgilendirmeye çalışacağız.. Aşağıdaki listeden SpyBubble yüklemek istediğiniz telefonun işletim sistemine göre destek alabilirsiniz.

SpyBubble Hemen Satın Al