Android Telefon Takibi

firsat

Android Telefon Takip Programı

Android Telefon Takibi

Android işletim sistemlerinde cep telefonu takip ve dinleme yöntemleri

1. Aşama

Android işletim sistemlerinde SpyBubble programını açmak veya çalıştırmak için herhangi bir simge bulunmamaktadır. Bu nedenle SpyBubble arayüzüne ulaşmak için, kurulum sonrasında değiştirebileceğiniz ve sizin belirleyeceğiniz bir tuş kombinasyonu oluşturulmaktadır. Telefonun tuşlarından #999999* tuşladığınızda SpyBubble ekranı karşınıza gelecek ve gerekli ayarlarmaları yapmanıza olanak sağlanacaktır.

Android Casus Yazılım

Android Ortam Dinleme

SpyBubble Uzaktan Yönetim (Observer Number)

2. Aşama

SpyBubble üzerinde belirleyeceğiniz bir telefon numarası SpyBubble’ı uzaktan yönetmenize olanak sağlar. Bu numara üzerinden göndereceğiniz gizli mesajlar için gereklidir. Gizli mesajlar ile bilgiyi ilerleyen aşamalarda bulabilirsiniz. Yandaki resim de gördüğünüz gibi tek yapmanız gereken, uzaktan yönetmek için bir telefon numarası belirlemek (örneğin kendi telefon numaranız) ve gerekli bölüme bu numarayı girmektir.

Android Takip Programı

SpyBubble Android Telefon Dinleme

SpyBubble özellikler ve ayarlamalar

3. Aşama

SpyBubble ekranını hedef telefon üzerinde açarak gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Yandaki resimde gördüğünüz gibi özelliklerin yanındaki Enable ve Disable butonları özellikleri aktif hale getirmek veya devre dışı bırakmak için kullanılmaktadır. Enable olarak ayarlanan bir özellik Aktif olurken, Disable olarak ayarladıklarınız Devre dışı bırakılmış demektir.

Android Casus Yazılım

Gizli SMS Komutları

4. Aşama

SpyBubble’ı uzaktan yöntemek için geliştirilmiş bazı yöntemler mevcuttur. Bunlardan bir tanesi, yönetici numara olarak belirlediğiniz telefon numarası üzerinden göndereceğiniz gizli SMS komutlarıdır. Bu komutlar hedef telefona ulaştırıldığında, telefon sahibi tarafından görüntülenmeden işlevini yerine getirmek üzere tasarlanmıştır. Bu sayede, uzaktan göndereceğiniz gizli SMS’ler ile dilediğiniz özelliği aktif ederek, istemediklerinizi devre dışı bırakabilirsiniz.

Bu özelliğin çalışabilmesi için yönetici numaranın tam ve düzgün şekilde girilmiş olması gerekmektedir.

Android Telefon Dinleme Programı

Android Telefon Dinleme Programı

Android Telefon Dinleme

5. Aşama

Android telefonlarda telefon dinleme özelliği ses kayıt sistemi ile çalışmaktadır. Yapılan ses kayıtları panelinize aktarılarak buradan dilediğiniz zaman dinleme imkanı sunulur. Bu özelliği aktif olabilmesi için yandaki resimde görülen Outgoing ve Incoming Call Recording (Gelen / Giden Arama Kaydı) özelliği kullanılmaktadır.

Android Ortam Dinleme Programı

Android Ortam Dinleme Programı

Android Ortam Dinleme

6. Aşama

Android telefonlarda ortam dinleme özelliği iki farklı şekilde yapılabilir. Bunlardan birisi, belirlenen sürelerde otomatik olarak kayıtlar alıp panelinize aktarmasıdır. Örneğin 30 dakika olarak ayarlandığında, her yarım saatte bir ortma ses kaydı alınarak panelinize aktarılır.

Dilerseniz bu özelliği dilediğiniz zaman da kullanabilirsiniz. Yönetici numara üzerinden göndereceğiniz gizli bir SMS ya da paneliniz üzerinden yapacağınız bir ayarlama ile dilediğiniz zaman 5’er dakikalık kayıtlar alma şansınız mevcuttur.

Bu özelliğin kullanımı için yandaki resimde görülen Environment Recordings (Ortam Çevre Dinleme) özellikleri kullanılmaktadır.

SpyBubble Teknik Yardım ve Kullanma Kılavuzları

SpyBubble Kullanma Kılavuzu

SpyBubble ile ilgili tamamı Türkçe Kullanma ve Kurulum kılavuzları

7. Aşama

SpyBubble’ın arayüz dili resimlerden de anlaşılacağı gibi İngilizce’dir. İngilizce bilmeyen kullanıcılarımızın duyduğu endişeler nedeniyle, www.ceptelefonudinlemeprogrami.com sitesi olarak böyle bir çalışma yapma gereksinimi duyduk ve gerekli çalışmaların tamamlanmasının ardından hizmetinize sunduk.

Satın alma aşamasından sonra ihtiyaç duyacağınız tüm bilgi ve dökümanlar bu kılavuzlar içinde Türkçeleştirilmiş olarak mevcuttur. Bu kullanma kılavuzları sayesinde hiç İngilizce bilmiyor olsanız dahi SpyBubble’ı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu hizmetimiz, sadece ve sadece www.ceptelefonudinlemeprogrami.com sitesi kullanıcılarına özeldir. Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde bu kullanma kılavuzlarına da erişim hakkınız otomatik olarak aktif edilecektir.