iPhone Telefon Takibi

firsat

iPhone Telefon Takibi – Kurulum

iPhone (iOS) İşletim Sistemlerinde SpyBubble Genel Kurulum Bilgileri

1. Aşama

Takip etmek istediğiniz telefon üzerinden yapılan ayarlamalar için öncelikle SpyBubble arayüzünü açmanız gerekmektedir. Bunun için kurulum sonrası Radio ikonuna tıklayın. Eğer şifrenizi henüz oluşturmadı iseniz default şifresi 12345 olacaktır.

iPhone Telefon Takip Sistemleri

SpyBubble ekranı ile temel ayar ve düzenlemeler

2. Aşama

Giriş işlemini yaptıktan sonra aşağıdaki resimde görünen bir arayüzle karşılaşacaksınız. Bu ekranda dilediğiniz özellikleri açıp kapatabilirsiniz. Örneğin SMS mesajlarını takip etmek istemiyorsanız SMS özelliğini OFF konumuna getiriniz. Bu durumda artık SpyBubble hedef telefon üzerindeki mesajları size aktarmayacaktır.

iPhone Takip Programı

MOC özelliği ve veri akış yöntemleri

4. Aşama

SpyBubble’ın takip ettiğiniz hedef telefon üzerinden topladığı tüm verileri size ulaştırması için iki seçeneği mevcuttur.

1. SMS: SMS mesajları aracılığı ile cep telefonunuza

2. Web-Panel: İnternet bağlantısı aracılığı ile kullanıcı panelinize

Veri akış yönteminin SMS olarak seçilmesi durumunda, tüm veriler SMS olarak aktarılacağından ve faturaya yansıyacağı için kullanılan ve tavsiye edilen bir yöntem değildir. Web-Panel olarak ayarlanması ve kullanılması hedef telefon faturasına ek bir ücret yansıtmayacaktır.

iPhone Casus Yazılım

Dial Code ile güvenlik sağlamak

4. Aşama

Dial Code : SpyBubble’ın yükleme işleminin tamamlanmasından sonra ekranda Radio ikonu görünecektir. Bu ikonu gizlemek yada tekrar göstermek için gerekli koddur. Default olarak 12345 tir.

Ayarlamalarınızı yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan Done tuşuna basınız. Eğer bu tuşu göremiyorsanız sadece ekranı kapatmanız yeterli olacaktır.

iPhone Telefon Dinleme

Gizli SMS komutları

5. Aşama

Kurulum sonrasında, herhangi bir ayarı değiştirmek istediğinizde, tekrardan telefona ulaşmanız gerekmeden uzaktan SMS komutları göndererek gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz.

Bu SMS kodlamalarıyla ilgili detaylı bilgi, satın alma sonrasında açılacak olan panelinizde yer almaktadır.

GÖndereceğiniz bu SMS’ler, hedef telefon üzerinde görüntülenmeden gerekli işlemi yapmak üzere tasarlanmıştır.

iPhone Telefon Dinleme Programı

iPhone ile telefon dinleme

6. Aşama

iPhone model telefonlarda, telefon dinleme özelliği canlı olarak yapılabilmektedir. Hedef telefon bir görüşmeye başladığında, telefonu arayarak anında konuşmaya dahil olup dinleyebilirsiniz.

Bu işlem ve dinleme aşaması hedef telefon kullanıcısı yani takip edilen kişi tarafından anlaşılmaz ve farkedilmez.

iPhone Ortam Dinleme Programı

iPhone ile ortam dinleme

7. Aşama

iPhone model telefonlarda ortam dinleme özelliği iki farklı şekilde yapılabilir. Bunlardan ilki canlı olarak ortma dinlemesidir. Bu özelliğin kullanımı için, hedef telefona gizli bir arama yapmanız yeterli olacaktır. Yapacağınız bu arama hedef telefonda otomatik ve gizli olarak cevaplandırılarak sizi ortama dahil eder.

iPhone ortam dinleme özelliğini dilerseniz ses kayıt şeklinde de kullanabilirsiniz. SpyBubble, talebiniz doğrultusunda ses kaydına başlar, belirlediğiniz sürede bitirir ve yapılan kaydı kullanıcı panelinize aktarır. Dilediğiniz zman ve dilediğiniz yerden panelinize giriş yaparak bu ortam ses kaydını bilgisayarınız üzerinden dinleyebilirsiniz.

SpyBubble Teknik Yardım ve Kullanma Kılavuzları

SpyBubble Kullanma Kılavuzu

SpyBubble ile ilgili tamamı Türkçe Kullanma ve Kurulum kılavuzları

8. Aşama

SpyBubble’ın arayüz dili resimlerden de anlaşılacağı gibi İngilizce’dir. İngilizce bilmeyen kullanıcılarımızın duyduğu endişeler nedeniyle, www.ceptelefonudinlemeprogrami.com sitesi olarak böyle bir çalışma yapma gereksinimi duyduk ve gerekli çalışmaların tamamlanmasının ardından hizmetinize sunduk.

Satın alma aşamasından sonra ihtiyaç duyacağınız tüm bilgi ve dökümanlar bu kılavuzlar içinde Türkçeleştirilmiş olarak mevcuttur. Bu kullanma kılavuzları sayesinde hiç İngilizce bilmiyor olsanız dahi SpyBubble’ı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu hizmetimiz, sadece ve sadece www.ceptelefonudinlemeprogrami.com sitesi kullanıcılarına özeldir. Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde bu kullanma kılavuzlarına da erişim hakkınız otomatik olarak aktif edilecektir.