iPhone Telefon Kurulumu

iPhone Telefon Takibi – Kurulum

iPhone İşletim Sistemlerinde SpyBubble Genel Kurulum Bilgileri

1. Aşama

iPhone marka ve model telefonlarda kurulum işleminin yapılabilmesi için hedef iPhone telefonun mutlaka “JailBreak” yapılmış olması gerekmektedir. JailBreak yapılmamış bir iPhone takip etmek isteyen kullanıcılar için bir uyarı da bulunmak isteriz ki, bu işlem tamamen ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Yakın bir zamanda iPhone işletim sistemleri için ve Apple cihazları için gerekli JailBreak işlemleri ile de bilgiler sunacağız..

iPhone Model telefonlar için cep telefonu dinleme programı olan SpyBubble’ın kurulumu “Cydia” ikonu üzerinden gerçekleştirilir

iPhone Takip Sistemleri

SpyBubble Kurulum Kaynaklarını Ekleme

2. Aşama

Satın alma sonrasında verilecek olan bağlantı adresleri aracılığı ile gerekli Cydia kaynaklarını girdiğinizde, resimde görüldüğü gibi “Radio” ikonu listeye eklenmiş olacaktır. Gerekli kurulum aşamalarının tamamlanmasının ardından telefonun ekranında “Radio” ikonu belirecektir.

Kurulum sonrasında, belirlenecek bir tuş kombinasyou ile telefonun ekranında beliren Radio ikonu tamamen gizli hale getirilerek kullanıcı tarafından görüntülenmesi engellenebilmektedir.

iPhone Casus Yazılım

Kullanım Şart ve Koşulları

4. Aşama

Cep telefonu takip programı SpyBubble’ın kurulum aşamasına devam ederken, karşınıza gelecek ekranlardan biri de kullanım şar ve koşulları ekranıdır. SpyBubble, tüm dünya yasalarına uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Yasa dışı kullanımlardan SpyBubble sorumluluk kabul etmemektedir.

iPhone Telefon Dinleme

Lisans Anahtarı Girişi

5. Aşama

Son olarak karşınıza gelecek olan ekran lisans anahtarınızı girmeniz ve lisansınızı aktif edebilmeniz için kullanılan ekrandır. Bu aşamada, satış sonrasında tarafınıza ulaştırılacak olan lisans kodunuzu girmeniz gerekmektedir.

Lisans kodunuzun girilmesinin ardından, “Activation Successful” mesajını aldığınızda kurulum işlemi tamamlanmış demektir. Bundan sonraki aşamalar, SpyBubble için gerekli ayarlamalardır.

iPhone Casus Yazılım

Kurulumun Tamamlanması

5. Aşama

Aktivation Successful (Aktivasyon Başarılı) mesajını aldıktan sonra telefonu bir kez yeniden başlatarak gerekli ayalarmaları yapabilirsiniz. Ayarlamalar ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgiler, sadece

www.ceptelefonudinlemeprogrami.com

site kullanıcılarına özel, kullanma kılavuzlarında yer almaktadır.

Sitemiz üzerinden vereceğiniz bir sipariş ile, anında özel bölüm girişiniz aktif edilecektir. Tüm detaylı Türkçe kılavuz ve destek hizmetlerine ulaşma imkanı sunulacaktır.