SpyBubble Kullanımı

SpyBubble cep telefonu takip sistemleri ve casus telefon yazılımları konusunda en başarılı yazılımlardan birisidir. Sahip olduğu özelliklerin yanında kurulum ve kullanım kolaylığı da SpyBubble’a olan talebi arttırmakta ve gelişimine hızla devam etmektedir.

SpyBubble’ı tüm özellikleriyle birlikte kullanmak için öncelikle satın almanız gerekir. Fiyat konusunda da cep telefonu takibi konusunda hizmet veren yazılımlar arasında en uygunudur. Yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda Türkiye’de satışı bulunan yazılımların genel olarak 500 TL ve üzeri fiyatları olduğunu gördük. Ancak  SpyBubble Yazılımı diğer programların da üzerinde özelliğe sahip olup fiyatı sadece 49.95$’dır. Cep telefonu takip programı SpyBubble’ı yurtdışında hizmet veren bir kuruluş olan Plimus Şirketi satışa sunmaktadır. Güvenli bir şekilde ödemenizi yaparak sadece 2-3 dakika gibi kısa bir sürede bu kullanışlı yazılıma ulaşabilirsiniz.

Yazılımı satın aldıktan sonra önceden belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizi kullarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Müşteri ekranınızda takip ettiğiniz ve SpyBubble Programını kurduğunuz tüm cep telefonlarının bilgileri yer alacaktır. Bu nedenle öncelikle SpyBubble programını bir telefon üzerine kurmanız gerekmektedir. Kurulum bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. SpyBubble küçük bir yazılımdır ve yüklenen telefon üzerine asla varlığı belli olmaz. Görevi sadece yapılan bütün işlemleri saniye saniye sizin hesabınıza aktarmaktır. Programı telefona kurduktan sonra yapmanız gereken sadece hesabınızı açmak ve sonuçları kendi ekranınızdan takip etmektir.

SpyBubble tamamen internet üzerinden veri alışverişi yaptığı için takip ettiğiniz telefon nerede olursa olsun ve siz nerede olursanız olun, interneti kullanabildiğiniz her yerden cep telefonu takibi yapabilirsiniz.

Görsel SpyBubble Kurulum ve Kullanım Videosunu İzleyebilirsiniz…

 

[kaltura-widget uiconfid=”535″ entryid=”1_2sicd8z5″ width=”550″ height=”364″ addpermission=”” editpermission=”” align=”center” /]

Bu sayfa yorumlara kapatılmıştır.