Cep Telefonu İzleme

Gelişen teknoloji ile birlikte artık dilediğiniz telefon üzerinde izleme ve takip yapabilirsiniz. Cep telefonu izleme yazılımları arasına yeni katılan ve uygun bir fiyatla satışa sunulan SpyBubble yazılımı özellikle Amerika’da yaygın şekilde kullanılmakta ve söylenen yalanları bir bir açığa çıkarma konusunda en başarılı yazılımdır.

Cep telefonu izlemesi takip etmek istediğiniz telefon üzerine kurulan basit ve küçük yazılımlarla mümkün olabilemektedir. Bunun dışında bir yöntem ancak servis sağlayıcılar tarafından yapılabilmektedir. Ancak, piyasada satılan bazı casus telefon yazılımları ile birtlikte artık cep telefon izleme yöntemleri artık çok basitleşti.

SpyBubble da cep telefonu izlemesi yapabilen basit ve küçük bir programdır. Yüklemiş olduğunuz telefon üzerinde kesinlikle kendini belli etmez ve sessiz bir şekilde arka planda çalışır. SpyBubble programının tek görevi, cep telefonu izlemesi yaptığınız cihaz üzerindeki bütün verileri internet aracılığı ile sizin SpyBubble hesabınıza aktarmaktır. Bu bilgiler izleme yapılan telefon üzerinden silinmiş olsa bile SpyBubble hesabınızda siz silene kadar tutulacaktır.

SpyBubble ile birlikte artık dilediğiniz cep telefonunu izleyebilir ve ekranınızdan saniye saniye görüntüleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen sitemizi inceleyiniz…

Bu sayfa yorumlara kapatılmıştır.